Jdi na obsah Jdi na menu
 


Návody

14. 6. 2010

 

 

Pokud chcete někomu napsat na sklo pomocí TABulátoru, klikněte do kolonky kam se píše text, napište první písmeno jeho nicku, stiskněte klávesu TAB( pokud nemáte TAB, jsou na teto klávese dvě šipky a nachází se vlevo ). Naskočí vám jeho nick, za který napíšete vzkaz a dáte poslat. Pozor!!! V kolonce poslat všem musí zůstat poslat všem!!!

 

 Pokud je v místnosti víc lidí, kterým začíná nick na stejné písmeno, musíte klávesu TAB stisknout víckrát, dokud vám nenaskočí jeho nick.

 

Pokud chcete mít přehled v tom, kdo vám píše, stačí, když kliknete vpravo nahoře na dvě ozubená kolečka, zaškrtnete možnost zvýraznit mé jméno a dole dáte uložit nastavení.

Jak si někoho přidat do přátel? Klikněte vpravo nahoře na dvě srdíčka, do prázdné kolonky napište prěsně nick a klikněte na +.

 

Chcete změnit barvu svého písma? Klikněte na knihu nahoře vpravo a zvote možnost nastavení. V tabulce vyberte barvu, která se vám líbí a klikněte na uložit nastavení.

 

Naši místnost opustíte kliknutím na knihu a zvolením možnosti opustit místnost.

 

Pokud chcete juknout někomu na profil, stačí kliknout na dva panáčky nahoře vpravo a pak na panáčka, nebo foťáček vedle jeho nicku.

 

Pokud vás někdo otravuje, nebo obtěžuje, jednoduše ho ignorujte. Jak??? Klikněte vpravo nahoře na knížku, pak zvolte možnost ignorace, zadejte nick dotyčného a klikněte na šipku.

 

Jak autorizovat své přátele? Otevřete svůj profil, v jakoby pravém sloupci máte větu začínající: Zde si můžete nastavit šest přátel, kteří.....Tak na to podtržené slovo zde klikněte...V tabulce nahoře máte možnosti: Moji přátelé, mají mě v přátelích, tak klikněte na autorizace a dotyčného autorizujte.

 

Jak přidat komentář ke svým přátelům? Stačí kliknout vpravo nahoře na dvě srdíčka, u dotyčného nicku kliknout na list papíru, po otevření okna vložit text do nejspodnější kolonky s názvem veřejná poznámka a uložit změny.

 

Pokud vás poprosíme, aby jste vyvětrali, znamená to, že chceme zjistit aktuálni nachatovaný čas a žádáme vás tím o opuštění a opětovné vrácení do naší místnosti ( neberte to prosím jako vyhazování ). Jak odejít z místnosti? viz. o 4 sloupce výše.

 

Jak šeptat někomu odkazy nebo jiné tajnosti? napište vzkaz, v kolonce poslat vsem klikněte na šipku, vyberete nick dotyčného a dejte poslat. Váš vzkaz tak neuvidí nikdo jiný, než ten, komu byl adresován.

 

Je tu tak natřískáno, že nestíháte odepisovat a něco vám uniklo? Jukněte do historie. Stačí kliknout vpravo nahoře na knížku a vybrat možnost historie.

 

Jak napsat svým přátelům kteří nejsou ve stejné místnosti jako vy? Napište jim vzkaz, v kolonce poslat všem klikněte na šipku, vyhledejte v přátelích nick dotyčného a dejte poslat.


Pokud chcete napsat do jiné místnosti někomu, koho nemáte v přátelích, stačí když do kolonky kam se píše vložíte lomítko, nick dotyčného, uděláte mezeru, napíšete vzkaz a dáte poslat. Např.   /PavelS76 Jak se máš?

c121358568_57313337_o2.gif

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář